Планшети для дітей і школярів: 4 ГБ вбудованої пам'яті

Планшети впевнено увійшли в сучасне життя і з легкістю завоювали серця мільйонів користувачів, не залежно від їх віку. У наші дні планшет став супутником не тільки дорослої людини, а й вірним помічником для дитини. Їх популярність обумовлена масою переваг, які може запропонувати гаджет:

  • мобільність;
  • простота у використанні;
  • багатозадачність;
  • продуктивність;
  • можливість завжди залишатися на зв'язку та багато іншого.

Такий девайс стане незамінним для малюка, який грає в спеціальні розвиваючі ігри, для школяра і студента, який читає з його допомогою книги, офісного працівника, що створює на ньому текстові документи або презентації, бізнесмена, який повинен завжди залишатися на зв'язку, вести ділову переписку, складати щоденний перелік пріоритетних справ тощо.

Виробники електронних пристроїв ведуть постійну боротьбу за прихильність споживачів. Тому на ринку сьогодні представлена величезна кількість пристроїв з відмінними характеристиками і доступною вартістю.

Пам'ять планшета: вбудована і оперативна

На вибір планшетного комп'ютера впливає величезна кількість чинників і параметрів. Однією з найважливіших характеристик вважається пам'ять пристрою: вбудована і оперативна.

Перша являє собою сховище, в якому файли зберігаються на постійній основі. Друга ь тимчасова, безпосередньо впливає на швидкість роботи гаджета і його продуктивність. Розмір кожного типу пам'яті залежить від цілей, для яких буде використовуватися планшет. Чим вище складність завдань, які користувач буде виконувати на пристрої, тим більше повинен бути обсяг оперативної і вбудованої пам'яті.

Кому варто купити планшет з вбудованою пам'яттю 4 Гб?

У цьому розділі представлені планшетні комп'ютери з внутрішньою пам'яттю 4 Гб. Це один з найменших показників для подібних апаратів і для серйозних завдань такого обсягу буде недостатньо. Тож кому ж слід придбати девайси з бюджетного сегмента з вбудованою пам'яттю всього 4 Гб?

Найбільш оптимальним стане такий варіант для дітей і школярів. Такого об'єму цілком вистачить, щоб зберегти достатню кількість книг і текстових документів, необхідних для навчання школяру. А також кілька простих ігор, аудіозаписів і світлин. Або зберегти деяку кількість веселих розвиваючих мультфільмів для дітей молодшого віку.

У нас ви знайдете недорогі планшетники від світових виробників. У тому числі й оригінальний ті яскравий дитячий планшет Atrix Kids 7Q Quad Core. Його барвистий і незвичайний дизайн припаде до душі як дітям, так і дорослим, а висока продуктивність допоможе легко вирішувати необхідні повсякденні завдання.

Вибирайте електронні пристрої, що вам сподобалися, не встаючи з дивана, і оформлюйте замовлення онлайн. Купувати з Розеткою легко і просто! Ми доставимо вам планшет в будь-яке місто України в найкоротші терміни.

Планшети з вбудованою пам'яттю 4 ГБ

Обрано 11 товарів