Загальна характеристика пристроїв

У наш час все прагнуть слідувати тенденціям часу і не відставати від технічного прогресу. Люди купують нові комп'ютери, мобільні телефони, розумні годинники та інші гаджети. Але де купити недорогий планшет ? Відповідь досить проста – представники бюджетного сегмента є в будь-якому інтернет-магазині, досить лише трохи пошукати. Просто на перший план зазвичай виходять найостанніші моделі, виробники яких витратили чималі гроші на рекламу і хочуть повернути їх утричі.

При цьому різні планшети недорогі кожен по-своєму. Котрісь за співвідношенням ціни та якості девайса в цілому, а котрісь за балансом між розміром екрана і обчислювальною потужністю. Нарешті, є й гонка між виробниками, а тому й операційними системами пристроїв. Прагнучи урівноважити ситуацію, багато розробників ідуть на різні хитрощі: спрощують функціонал до базового, зменшують діагональ екрана, жертвують об'ємом пам'яті та ін.

Основні відмінності недорогих планшетів від інших моделей

Не варто думати, що, якщо девайс невеликий і досить дешевий, він обов'язково низької якості. Аж ніяк: він просто розрахований на інший контингент покупців – на тих, кому потрібно тільки обмінюватися повідомленнями в месенджерах, проводити дозвілля з простенькими іграми і шукати інформацію в інтернеті. В цілому ж маленькі планшети недорогі, але хороші.

В основному подібні моделі оснащуються процесорами двох передостанніх поколінь. Таким чином, виробник задіює те комплектовання, яке вже встигло пройти перевірку часом, але було витіснене новішим і досконалішим. Природно, що для кінцевого споживача якість не страждає, але ринкова ціна вже буде встановлена нижча. Найчастіше такі планшети закуповують цілі організації, співробітники яких змушені багато переміщатися протягом робочого дня. Тут гаджету досить уміти редагувати документи і швидко виходити у всесвітню мережу.

Безумовно, кожен споживач прагне купити планшет недорого, але хоче отримати від нього максимум. Це не тільки цілком природне, але і легко здійсненне бажання. Наприклад, маленький екран не означає погану картинку. Навіть навпаки: при тій же кількості пікселів велика діагональ покаже зернистість, а маленька, через щільність точок відобразить зображення чіткіше. Деталізованість картинки в порядку, кольоровість і насиченість – у межах аналогічних показників для дорожчих моделей. Тут спокійно можна і фільм подивитися, і в непогані ігри пограти.

Не варто також думати, що недорогі девайси завжди обладнуються процесорами з одним-двома ядрами. Є чимало чотириядерних моделей, у яких просто тактова частота ядер менше. А при достатньому обсязі оперативної пам'яті пересічний користувач ніколи не зіткнеться з критичними зависаннями і пригальмовуваннями гаджета.

Плюси недорогих моделей

  • Порівняна компактність гаджетів, що дозволяє легко класти їх у сумку або кишеню.
  • Невелика вартість, що відкриває доступ до девайса для більшої кількості споживачів.
  • Підтримка всіх популярних додатків та ігор з Магазину.
  • Якісний звук і чіткий екран, що дозволяють дивитися улюблене кіно навіть у дорозі.
  • Акумулятор із серії тих, що розраховані на моделі більшого розміру, тут збереже більше заряду.

Підсумки

Кожен виробник по-своєму об'єднує однакове комплектовання, що дозволяє виставити на ринок величезну кількість різноманітних пристроїв. Зараз уже практично будь-які планшети коштують недорого в Україні. Час летить швидко, все змінюється, і дешевшають навіть колись вкрай популярні моделі. Не можна сказати, що всі вони рівноцінні за характеристиками, але поставивши собі мету, Ви без особливих зусиль знайдете саме те, що відповідає Вашим потребам і фінансовим можливостям.

Недорогі планшети

Обрано 1030 товарів

Показати ще