Загальна характеристика пристроїв

Як зрозуміло із назви категорії, планшети для бабусь орієнтовані саме на споживачів старшого віку. Така категорія людей часто не потребує великої функціональності і різноманітних «наворотів». Людям у похилому віці досить складно дається освоєння новомодних гаджетів, а тому й дизайн таких пристроїв повинен бути гранично простий і інтуїтивно зрозумілий. Наші співвітчизники вважають за краще купити планшет для бабусі, більшою мірою виходячи з того, наскільки девайс простий, ніж наскільки він потужний. Таким чином, виробники спочатку не закладають у ці моделі специфічні технології, а орієнтуються на зручність у використанні.

Певною мірою моделі з цієї категорії навіть ергономічніші, ніж ті, які пропонуються в середньому ціновому сегменті. При цьому ціна планшета в Україні з цієї категорії і так невелика. Така тенденція пояснюється тим, що у літніх людей має бути можливість швидко адаптуватися до пристрою. Якщо цього не буде відбуватися, подібні планшети не стануть купувати і виробник зазнає серйозних збитків. За останні п'ять-шість років у західних країнах було створено кілька організацій, мета діяльності яких – допомогти пенсіонерам адаптуватися в світі цифрових технологій. Асоціації проводять навчальні тренінги, на яких вчать людей старшого і пенсійного віку поводитися з телефонами, смартфонами, комп'ютерами та планшетами.

Технічні особливості

Багато виробників зі світовим ім'ям перейнялися тим, щоб створити спеціальний планшет для літніх, який би був максимально простий і зручний навіть для тих, хто зовсім не розміється на техніці. Проте єдиного концепту з цього приводу публіці досі так і не було представлено. Але серед моделей, які пропонуються увазі пенсіонерів, слід розглянути девайси зі збільшеними механічними кнопками на торцях корпусу, а також спеціальними шрифтами підвищеної чіткості і контрастності відображення. Крім того, деякі виробники навмисно внесли в свої гаджети можливість налаштовувати за бажанням розмір значків на робочому столі і кегль підписів в пунктах меню.

Таким чином, планшет для скайпу для бабусі перетворюється в пристрій, здатний не тільки виходити в інтернет, а й спрощено взаємодіяти з людиною. Зазвичай комплектація девайса гранично проста: середній розмір екрана, одно- або двоядерний процесор, один гігабайт оперативної пам'яті і ще два-чотири гігабайти в вигляді фізичного накопичувача. Для простих додатків, необхідних, щоб здійснити відеодзвінок, цього цілком достатньо. Крім того, планшет для літніх на Android спочатку можна оптимізувати таким чином, щоб ніякі зайві дії не робилися випадково.

Основні переваги планшетів для бабусь

  • Екран з діагоналлю сім-десять дюймів.
  • Збільшені іконки і шрифти.
  • Підвищена контрастність зображення.
  • Яскравий дисплей з покриттям.
  • Процесор з одним або двома ядрами.
  • Запас оперативної пам'яті один гігабайт.
  • Потужний акумулятор.

Підсумки

Багато хто замислюється над тим, який планшет купити бабусі, щоб мати можливість спілкуватися з нею по відеозв'язку. При уявній кумедності питання знайти відповідне рішення може бути не так просто. Деякі виробники спочатку позиціонують окремі пристрої як такі, що підійдуть літнім користувачам. Тут застосовані збільшені шрифти, доопрацьоване підсвічування екрана, підвищений рівень контрастності. Проте не кожен девайс однаково простий в освоєнні. А тому, якщо людина намірилася придбати навіть найпростіший планшет для бабусі, їй в кожному разі ще треба навчити її користуватися пристроєм.

Планшети для бабусі

Обрано 1120 товарів

Показати ще