Загальна характеристика пристроїв

В кінці кожного літа і перед новим роком помітно активізується продаж девайсів, які допомагають школярам і студентам в навчанні. Батьки прагнуть забезпечувати своїх дітей найкращим, купуючи різноманітні корисні гаджети. Останніми роками нарівні з ноутбуками й персональними комп'ютерами стали вельми затребувані планшети для навчання. Основними критеріями для вибору є доступність ціни, величина екрана і його пристосованість для перегляду інформації, а також обчислювальна потужність.

Вельми кумедно простежувати деякі тенденції у сфері інформаційних технологій. Спочатку планшети проектувалися і випускалися як засіб для перегляду інформації, а не для її створення. Проте в навчальних цілях контент студентам і школярам часто доводиться створювати. Це можуть бути нові матеріали для підготовки до лекцій, реферати, курсові та дипломні роботи. Зрештою, на планшеті зручно проводити одночасні обчислення і розраховувати комплексні дані в табличних редакторах. Крім того, учням доводиться постійно читати велику кількість літератури, а носити підручники при собі в XXI-му столітті вже не заведено. Набагато простіше купити планшет для навчання, завантажити туди задачники або електронні книги з усіх дисциплін, що дозволить мати при собі необхідний мінімум в будь-яких умовах.

Технічні особливості

Комп'ютерні технології вже не просто влилися в навчальний процес, часто вони складають його ключову ланку. У зв'язку з цим складно ігнорувати необхідність сучасних девайсів при навчанні. Безумовно, кращий планшет для навчання вказати неможливо – залежно від специфіки освітнього процесу учневі можуть бути потрібні різні ресурси.

Загалом кажучи, можна відзначити, що школярам часто досить девайса розміром, як книга. При цьому діагональ екрана складе зручні сім-десять дюймів. Такий пристрій важить небагато і легко вміщається в сумці або портфелі. Порівняно з тим самим ноутбуком, дитина неодмінно оцінить різницю у вазі і зручність використання на заняттях. Знову-таки, захистити недешевий гаджет набагато простіше – досить придбати спеціальний чохол-книжку для наявної моделі планшета.

Водночас планшет для навчання у вузі все-таки вимагає середньої продуктивності. Якщо студент навчається на технічній спеціальності, то постійно буде стикатися з необхідністю проведення інженерних розрахунків і різноманітних вираховувань. Такі обчислення на планшеті робляться не тільки швидше, ніж на калькуляторі, але й зручніше. Якщо ж мова йде про представників творчої професії, то їм часто потрібні девайси як засоби роботи з графікою, комбінування кольорів і текстур, створення тривимірних зображень.

Основні переваги планшетів для навчання

  • Діагональ екрана від семи-восьми дюймів у моделей для школи і від десяти-дванадцяти дюймів у моделей для ВНЗ.
  • Зручність і простота у використанні.
  • Процесор з двома або чотирма ядрами.
  • Оперативна пам'ять не менше двох гігабайт.
  • Можливість встановлення карти пам'яті для розширення вбудованого накопичувача.
  • Ємний акумулятор для тривалої роботи.

Підсумки

Напередодні нового семестру або навчального року батьки часто вирішують, який планшет купити для навчання своєї дитини. Відштовхуватися необхідно насамперед від його віку і спрямованості основної діяльності. Якщо мова йде про школяра, то тут найчастіше можна обійтися традиційною моделлю з середніми характеристиками. Студентові ж буде потрібен потужний девайс, придатний до проведення складних розрахунків і роботи з графікою. Розраховуючи на постійну експлуатацію, буде розумно завчасу подбати про захист пристрою. З цією метою можна придбати захисний чохол, який при читанні перетворюється в зручну підставку.

Планшети для навчання

Обрано 715 товарів

Показати ще