Особливості

28

Опис Борошно пшеничне жорнове цільнозернове Зелений млин 1 кг

При масовому виробництві стандартного борошна вищого гатунку зерно ретельно очищається від периферійних оболонок і зародка.

Але ж саме в цих частинах зерна міститься основна кількість мінеральних речовин, жирів, вітамінів (у тому числі групи В і Е), ферментів, що розщеплюють крохмаль і складні цукри, та левова частка харчових волокон (клітковини).

Саме харчові волокна, завдяки тому, що вони не засвоюються організмом, відіграють критично важливу роль у процесі травлення. Харчові волокна полегшують просування їжі по шлунково-кишковому тракту, пов'язують всі шлаки та токсини, та, як мітла, очищають кишківник, виводячи їх з організму. Крім цього, харчові волокна допомагають регулювати та вирівнювати рівень цукру в крові, і, таким чином, впливають на почуття голоду та насичення.

Століттями людство застосовувало для випічки хліба борошно, отримане шляхом перетирання на кам'яних жорнах цільного зерна у тому вигляді, якому його створила природа. І за ці століття організм людини пристосувався саме до такого, збалансованого, складу хліба.

Продукти, приготовані з жорнового цільнозернового борошна, є корисними та твердо зайняли провідні позиції у понятті "здорове харчування".

Жорнове цільнозернове борошно не вимагає додавання хімічних речовин для поліпшення своїх хлібопекарських властивостей, і тому продукти, виготовлені з цього борошна, є на 100% натуральними.

Характеристики Борошно пшеничне жорнове цільнозернове Зелений млин 1 кг

Особливості
Вага
Країна-виробник
Кількість в упаковці, шт.
Термін зберігання
  • 10 мес.
Країна реєстрації бренду
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

  • Поганий
  • Так собі
  • Нормальний
  • Добрий
  • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.