Загальна характеристика пристроїв

Стрімкість життя сучасної людини змушує одночасно прогресувати багато сфер. Особливо актуальне це положення речей для техніки, де за кожним новим винаходом стоїть безпосередня необхідність у конкретному призначеному для користувача функціоналі. Для того, щоб не випадати з робочого графіка, перебуваючи в поїздці, ділові люди прагнуть завчасно купити планшет для роботи в таксі. Ці гаджети гранично мобільні й зручні в повсякденному використанні для вирішення виробничих завдань.

У деяких людей складається враження, ніби самі по собі новомодні девайси можуть бути призначені для індустрії розваг. Поспішаємо запевнити, що це далеко не так. Для ігор існує окрема лінійка продукції, яка оптимізується спеціальним чином для задоволення потреб геймерів. У той же час, планшети для роботи орієнтовані саме на роботу з документацією, таблицями, зведеннями й тестовими файлами. За допомогою таких девайсів зручно керувати презентаціями, вести переговори, залишати різноманітні замітки для себе й підлеглих. Окремі моделі здатні з легкістю затьмарити своєю продуктивністю навіть середньостатистичний ноутбук небюджетної категорії.

Технічні особливості

У першу чергу при виборі планшета для роботи слід звертати увагу все-таки не на саму потужність, а на те, з якими додатками девайс готовий ефективно працювати. Найчастіше йдеться про конвертації документів, охоплення файлів із різними розширеннями, можливості обробляти графічні матеріали. Окремо слід урахувати сумісність із прийнятими в організації мессенджерами і клієнтами для проведення відеоконференцій.

Багатоядерність і швидкість обчислень буде правильним залишити для геймерів. У нашому випадку набагато важливіше стабільність пристроїв і їхня портативність. Якщо людина збирається у відрядження, девайс має легко пакуватися і бути зручним у використанні. Коли в дорозі чекає багато роботи, користувач оцінить ергономічність дизайну в усіх проявах. Тут і правильний підбір відтінку для підсвічування, який не настільки сильно напружує зір, і зручне розташування елементів управління на екрані, і співвідношення сторін дисплея, і форма корпусу, що зручно фіксується на основі чохла.

З огляду на обсяг майбутньої діяльності, деякі солідні організації дозволяють собі купити планшет для роботи індивідуально для кожного співробітника, щоби взаємодія з ним була максимально ефективною. Великі корпорації обирають моделі зі знімною клавіатурою. Навіть після тривалого набору тексту на таких девайсах, кисті рук не втомлюються, а простір екрану вивільняється від екранної клавіатури, відкриваючи більш зручне поле для необхідної діяльності.

Основні переваги планшетів для роботи

  • Простота в управлінні.
  • Мінімалістичний дизайн.
  • Екран діагоналлю не менше десяти дюймів.
  • Дво- або чотириядерний процесор.
  • Запас оперативної пам'яті в один-два гігабайти.
  • Можливість розширення вбудованого сховища за допомогою флеш-накопичувачів.
  • Ємний акумулятор з функцією інтелектуальної економії заряду.

Підсумки

Для тих, хто змушений багато переміщатися у службових справах, якнайкраще підійдуть планшети для роботи з документами й Інтернетом. Такі девайси спочатку оптимізовані для ефективної обробки документації та графічних файлів. Ергономічна конструкція планшета передбачає, що користувач буде набагато менше втомлюватися в процесі експлуатації виробу, а зручність взаємодії підвищиться. Особливо зручні в цьому плані моделі зі знімною клавіатурою. Не менш важливим є екран зі звичним співвідношенням сторін і високою роздільною здатністю. Утома очей – основний бич офісного співробітника. Виробники планшетів пропонують боротися з цим завдяки застосуванню технологій адаптивного регулювання яскравості й контрасту пристрою прямо в процесі роботи, залежно від ступеня освітленості навколишнього приміщення.

Планшети для роботи

Обрано 319 товарів

Показати ще