Загальна характеристика пристроїв

Всі ми час від часу любимо відкинутися в кріслі або розлягтися на улюбленому дивані для вечірнього перегляду кіно. Хтось дивиться фільми по телевізору, хтось використовує для цього комп'ютер, а дехто воліє максимальну мобільність. Для цієї мети якнайкраще підходять планшети з хорошою роздільною здатністю екрана. Їхні великі дисплеї чітко показують Вам картинку того, що відбувається, переносячи в чарівний світ кінематографа.

Основний акцент у таких аксесуарах робиться саме на візуальній складовій, а тому виробники працюють рук не складаючи, щоб створити гаджет з максимально достовірною передачею зображення. Більшою чи меншою мірою їм це вдається. Кожна фірма використовує свої власні технології й розробки, авторські патенти на цифрову техніку і застосовує спеціально виготовлене комплектовання.

Технічні особливості

Не можна сказати, що ідеальний планшет для фільмів – це обов'язково той, у якого найбільша діагональ. Проте цей момент справді часто є вирішальним – як для споживача, так і для продавця. Але той, хто хоче придбати справді вартісну річ, має пам'ятати, що річ не тільки в розмірі дисплея, а, вірніше, не в ньому самому. Дуже важливо, щоб роздільна здатність матриці відповідала його геометрії, співвідношенню сторін і площі.

Якщо фізично велика матриця буде мати малу роздільну здатність, недостатню кількість пікселів на одиницю поверхні, користувач постійно бачитиме зернисте зображення. Це ті самі «квадратики», з яких побудоване зображення. У наш час, коли і фільми, і серіали транслюються по якісному цифровому телебаченню, найслушніше буде шукати широкоформатний планшет з роздільною здатністю Full HD. Так Ви точно зможете себе убезпечити від непривабливого зовнішнього вигляду у відеоконтенті.

Але планшет для перегляду фільмів – це не тільки сам екран. Не слід також забувати, що для того, щоб зображення з'явилося на екрані, його має спочатку обробити процесор. Після нього до справи береться оперативна пам'ять, поміщаючи найближчий фрагмент відео у внутрішній кеш. Саме на ці два компоненти й слід звернути увагу, розібравшись з екраном.

Якщо Вам дозволяє швидкість інтернету і відеоряд має високу якість зображення, потужний процесор зможе швидко його обробити і передати пам'яті. Чим вища тактова частота у нього буде, тим краще для людського сприйняття. В описаних умовах те саме можна сказати і про пам'ять – чим більше, тим краще. Інакше плавність відтворення буде скакати. Якщо ж Ви волієте попередньо завантажувати фільми на пристрій, і тільки після цього їх дивитися, то рівень стиснення локальних файлів зазвичай самостійно визначає режим відтворення. У таких випадках немає потреби в надто великих значеннях потужності процесора. 

Основні переваги

  • Великий і високоякісний екран (краще широкоформатний, з роздільною здатністю Full HD), що має підвищену кольоровість і контрастність.
  • Потужний процесор мінімум на чотири ядра з прийнятною тактовою частотою.
  • Великий обсяг оперативної пам'яті.
  • Вбудоване сховище на 32 ГБ і більше, а також можливість під’єднання зовнішніх флеш-накопичувачів (ще до 128 ГБ).
  • Ємний акумулятор з функцією автоматичного збереження заряду батареї.

Підсумки

Якщо Ви вибираєте планшети для фільмів, то напевно хочете, щоб Ваше дозвілля проходило з максимальним комфортом. У такому разі немає сенсу економити на дрібницях, адже їхнє невдале поєднання може призвести до неприємних наслідків у вигляді розмитої картинки або пригальмовування під час відтворення. Запорука приємного вечора з кіно – великий екран, потужний процесор і запас оперативної пам'яті.

Планшети для фільмів

Обрано 140 товарів

Показати ще