Більш ніж достатньо: планшети з оперативною пам'яттю в 3 ГБ

Вибираючи планшет, користувачі хочуть бачити компактний і стильний пристрій, який якнайкраще підійде для вирішення таких завдань: інтернет-серфінгу, ігор, роботи або переглядання кінофільмів. Для цих цілей ідеально підходять гаджети з оперативною пам'яттю в 3 МБ.

Потужні і продуктивні планшети

Оперативною пам'яттю в 3 МБ виробники оснащують потужні багатофункційні планшетні ПК. Крім великого обсягу оперативки, такі пристрої зазвичай мають високу роздільну здатність екрана, великий обсяг вбудованої пам'яті й кількість ядер не менше чотирьох, й частіше - восьми.

Оперативна пам'ять використовується для зберігання виконуваних програм, системних даних і поточних результатів роботи. Це тимчасова пам'ять, адже одразу після вимкнення апарата всі дані, що містяться в ОЗУ, зникають.

Оперативка - важливий для планшета параметр. Чим її більше, тим більше одночасно може бути відкритих додатків і потужних програм, тим більше пам'яті може «просити» кожна програма у системі. У разі нестачі оперативної пам'яті збільшується час запуску програми: щоб налаштувати планшет на виконання нового завдання, необхідно закрити старе, а на це потрібен час. Крім того, запущена програма може зависати або повільно функціонувати.

Багатофункційність і висока швидкість роботи гаджета - саме ці цілі прагнуть вирішити виробники, встановлюючи у свої топові моделі оперативну пам'ять у 3 МБ. Такий обсяг вважається цілком достатнім для будь-якого флагманського пристрою.

Робімо правильні вибір: купуємо планшет з оперативною пам'яттю в 3 ГБ

Зупинивши свій вибір на планшеті в 3 МБ, Ви отримаєте потужний високопродуктивний пристрій, який можна використовувати для професійної діяльності й у розважальних цілях.

Інтернет-магазин Розетка пропонує планшети Lenovo і Samsung - продукцію відомих світових брендів, ім'я яких говорить само про себе краще будь-якої реклами. Купити планшет з 3 ГБ ОЗУ можна шляхом купівлі на виплату Ми пропонуємо безвідсотковий кредит терміном на 10 місяців або виплату частинами. З умовами безвідсоткового кредитування Ви можете ознайомитися в нас на сайті.

Планшети з оперативною пам'яттю 3 ГБ

Обрано 307 товарів

Показати ще