Планшети преміум-класу: обсяг оперативної пам'яті - 4 ГБ

Зараз флагманські моделі планшетних ПК, фаблетів і смартфонів комплектуються оперативною пам'яттю максимум у 4 ГБ. Південнокорейський виробник Самсунг вже заявив, що в найближчому майбутньому вони випустять мобільний пристрій із 6 ГБ ОЗУ. Отже, що таке оперативна пам'ять, і для чого можна використовувати її великий обсяг?

Оперативна пам'ять планшета: що це таке

Оперативна пам'ять планшетного ПК використовується для зберігання й оброблення інформації. У процесі функціонування пристрою пам'ять виступає як тимчасовий буфер для зберігання системних даних і запущених користувачем програм. Фізично, оперативна пам'ять пристрою - набір мікросхем.

За своїм типом «оперативка» є динамічною. Вона енергозалежна, тобто для зберігання й оброблення інформації їй необхідна електроенергія. Під час вимкнення електроенергії, дані видаляються з пам'яті.

Планшети в 4 ГБ оперативної пам'яті

Першим у світі планшетом в 4 ГБ оперативної пам'яті став ASUS ZenPad S 8.0, який з'явився на нашому ринку у вересні 2015 року. Планшетний ПК преміум-класу відрізнявся високою продуктивністю, красивим дизайном і широкою мультимедійною функційністю. У 2016 році виробник представив таку серію - ZENPAD 3S 10 з потужною апаратної начинкою. Свої планшети з ОЗУ в 4 ГБ презентували такі бренди як Samsung, Apple, Lenovo, Cube.

Подібні пристрої характеризуються однозначно - флагманські планшети й гаджети преміум-класу. Пам'ять у 4 ГБ встановлюється на потужні і високопродуктивні девайси з розширеними функційними можливостями. Кількість ядер на такому девайсі не менше двох, а частіше - 4 і більше, внутрішньої пам'яті не менш ніж 64 ГБ. Працюють пристрої на різних операційних системах: Android, Windows, Apple IOS. Виробники часто пропонують планшети-трансформери з під’єднуваною клавіатурою або планшети зі стилусом - останні інновації зі світу планшетних ПК, призначені для зручності користування пристроєм.

До переліку найресурсоємніших програм входять ігри з кешами і графічні програми. Вони потребують наявності високопродуктивної системи з великим обсягом ОЗУ. Тому, планшети з 4 ГБ оперативної пам'яті - ідеальне рішення для завзятих ігроманів і дизайнерів.

Планшети з оперативною пам'яттю 4 ГБ

Обрано 3474 товари

Показати ще