Планшети з вбудованою пам'яттю 128 Гб

Планшетні комп'ютери стали незамінною частиною повсякденного життя сучасної людини. Електронний ринок пропонує величезний вибір пристроїв з різними технічними характеристиками і різних цінових категорій.

Деякі з найбільш популярних планшетів, таких як Apple Ipad Mini 4 або Google Pixel C, не мають одну важливу особливість, яка робить пристрій максимально зручним: можливості розширення пам'яті за допомогою спеціальної карти. Наявність слота для карти пам'яті відкриває двері до більшої кількості можливостей і функцій вашого гаджета. Від зберігання музики, фільмів або світлин до різних додатків та ігор. Збільшення обсягу для зберігання даних може гарантувати, що ви отримаєте максимальну віддачу від вашого пристрою. Ви зможете зберегти більше інформації і працювати з великою кількістю програм, ніж дозволяє внутрішня ємність запам'ятовуючого пристрою.

Виробники планшетів невпинно ведуть боротьбу за прихильність споживачів і випускають продукцію, яка повністю задовольняє всі запити і бажання користувачів, а часто навіть перевершують їх. Так, всього кілька років тому, такі світові гіганти як корейський бренд Samsung і американська компанія Apple, випустили на ринок пристрої, які здатні повністю задовольнити потреби своїх покупців у зберіганні даних, збільшивши кількість вбудованої пам'яті до 128 Гб.

Такі планшети коштують на порядок дорожче за інших своїх побратимів. І це не дивно! Адже крім великого об'єму внутрішньої пам'яті, гаджети можуть похвалитися відмінними технічними характеристиками.

Основні характеристики пристроїв

У цій категорії представлені планшети від таких світових гігантів у сфері електроніки як Apple, Samsung і Cube.

Ви можете ибрати планшетний комп'ютер за такими параметрами:

  • розмір діагоналі дисплея: від мінімального в 7 дюймів до максимального м більше 10 дюймів;
  • процесор: Apple A8X або A9X, Intel та ін. (дво- або трьохядерний);
  • оперативна пам'ять -2-4 Гб, вбудована в 128 Гб;
  • встановлена ОС : Apple і Windows;
  • тип матриці: AMOLED або IPS;
  • висока роздільна здатність екрана: мінімальне значення 1920 * 1200, максимальне 2732 * 2048;
  • деякі моделі оснащені модемом 3G і навігаційною системою.

Девайси, представлені на цій сторінці, мають достатню потужність і продуктивність. Вони здатні з легкістю впоратися з вирішенням складних завдань.

Купити планшети з вбудованою пам'яттю 128 Гб

Ми пропонуємо вам придбати 100% оригінальну продукцію від відомих світових брендів. Ми впевнені в якості нашої продукції, тому беремо всі гарантійні зобов'язання (строком до 12 місяців) на себе. Вибирайте планшетний комп'ютер, який відповідає всім вашим вимогам, і замовляйте його у нас. Ми здійснюємо швидку доставку в будь-яке місто, що знаходиться в межах України.

Планшети з вбудованою пам'яттю 128 ГБ

Обрано 3747 товарів

Показати ще