Планшети з вбудованою пам'яттю 32 ГБ

Популярність планшетних комп'ютерів обумовлена поєднанням в них найкращих характеристик смартфонів і ноутбуків. Поява подібних пристроїв спочатку не викликала у споживачів особливого інтересу. Першим серйозним проривом в цій області стали гаджети компанії Apple, після чого інтерес до планшетів значно зріс.

Сьогодні уявити сучасний світ без таких девайсів неможливо.

Яким повинен бути об’єм вбудованої пам'яті?

Внутрішня поверхня пристрою визначає, яку кількість інформації користувач зможе зберегти на планшеті. Цей показник може варіюватися від 4 до 265 ГБ. Найбільш оптимальним варіантом вважається розмір 32 ГБ. За деякими статистичними даними, при такому об’ємі пам'яті ви зможете зберегти 16000 світлин, 7000 пісень або 40 годин відео. Для більшості користувачів цього більш ніж достатньо.

Планшетний комп'ютер з внутрішньою пам'яттю 32 ГБ може обійтися без додаткового носія пам'яті. Якщо ж ви не впевнені, що такого об’єму вам буде удосталь, вибирайте моделі, в яких передбачена можливість його розширення за допомогою спеціальної карти.

8 переваг покупки техніки онлайн

Інтернет-шопінг набуває з кожним днем все більшу армію шанувальників. Воно й не дивно. Онлайн-супермаркети мають масу переваг перед звичайними магазинами. Перелічимо основні:

  1. Зручність. Придбати планшет або інший гаджет можна в будь-який час доби і для цього не потрібно виходити з дому.
  2. Великий асортимент. У звичайному магазині електроніки вибір обмежений найбільш популярними моделями. Продавці пропонують всього кілька десятків планшетів зі схожими характеристиками. У той час як на нашому сайті представлено кілька сотень варіантів: від найпростіших до найпотужніших виробів.
  3. Економія часу. Вам більше не потрібно бігати по всіх магазинах вашого міста в пошуках потрібного товару і витрачати час на очікування транспорту, дорогу або пробки.
  4. Свобода вибору. У тиші затишної кімнати ви зможете ознайомитися з усіма характеристиками, що вас цікавлять і не потрапите під вплив продавців, які нав'язують не потрібну вам продукцію.
  5. Повна інформація про товар. Кожна позиція на Розетці забезпечена якісними світлинами, докладним описом характеристик і відгуками наших покупців. Якщо у вас все ж виникли питання, ви можете задати їх нашим консультантам онлайн.
  6. Простота вибору. Щоб підібрати модель за певними параметрами, вам не потрібно переглядати всі можливі описи товару. Достатньо лише скористатися фільтром в лівій частині сторінки і система підбере для вас найкращі варіанти.
  7. Доступна ціна. Товари на Розетці коштують дешевше, ніж аналогічні продукти в електронних магазинах.
  8. Доставка. Ви можете забрати свій гаджет у поштовому відділенні або оформити доставку до дверей вашого будинку.

Планшети з вбудованою пам'яттю 32 ГБ

Обрано 598 товарів

Показати ще