Планшети з двоядерним процесором

Чим швидше розвиваються технології, тим складніше і функціональніша стають планшети. Як і в попередні роки, планшети з двоядерним процесором користуються найбільшою популярністю з двох причин — прийнятна продуктивність для обробки даних, у порівнянні з одноядерними пристроями й цілком демократичні ціни, якщо порівнювати їх із більш потужними ґаджетами.

Переваги двоядерних планшетів

Двоядерні електронні прилади — пристрої, які користуються найбільшою популярністю в аматорів. Цей сегмент ринку вони завоювали завдяки таким перевагам:

  • Помірна ціна. Такі планшети можна купити за цілком прийнятною ціною, хоча навіть серед них трапляються дорогі апарати, які коштують дорожче 1 тис. $.
  • Достатня швидкість обробки даних. Двох ядер вам цілком вистачить не тільки для користування інтернетом і перегляду відео, але також для роботи з графікою й ресурсомісткими програмами, іграми.
  • Повне використання потенціалу планшета.
  • Можливість працювати в декількох програмах одночасно без втрати швидкості обробки даних.
  • Низьке споживання енергії, навіть якщо ваш планшет працює за максимальної активності.

Основні моделі двоядерних планшетів

Усі прилади, що належать до цієї категорії, можна розділити умовно на дві частини — дешеві й дорогі. Дешеві ґаджети випускаються під брендами EvroMedia, GoClever, Glofish, Jeka, Bravis, Mystery, Prestigio. Планшети в середньої і високої цінової категорії — це пристрої під брендом Apple. Ціна дешевих ґаджетів стартує від 50 $, а дорогі апарати фірми Apple коштують від 350 $. А, наприклад, ціна Apple iPad Pro Wi-Fi 4G 128GB (ML2I2RK / A) взагалі становить 1200 $.

Звичайно, різниця між дешевими й дорогими пристроями відчувається буквально у всьому, починаючи від дизайну й закінчуючи функціоналом. Недорогі моделі мають невеликий обсяг вбудованої пам'яті — від 4 Гб, але розширити цей показник можна, встановивши карту пам'яті в спеціальний слот. У найдорожчого планшета компанії Apple цей показник дорівнює 256 Гб.

Розміри екрана можуть майже не відрізнятися, але важливо звертати увагу на якість зображення не тільки у звичайних умовах, але і на яскравому сонці. Робота сенсора також важлива, адже дешеві моделі можуть випускатися з екраном, що працює не однаково якісно на всій площі, і мають проблеми з чутливістю на краях. У моделях високої цінової категорії це неможливо.

Зверніть увагу на мережеві модулі — WI-FI, GPS, Bluetooth. Якісне виконання цих модулів допоможе вам не тільки без проблем працювати в мережі, але й орієнтуватися за GPS у разі відсутності інтернету.

На всіх планшетах є камери, але якщо в дешевих моделях тилові камери мають роздільну здатність 2Мп, то дорогі планшети оснащені пристроями з 8Мп. Також, різниця між апаратами відчувається як звуку, відео, у підтримці різних типів документів, ємності батарей, кількості та якості вбудованих датчиків.

Але вибір пристрою має відбуватися залежно від завдань, які ви перед собою ставите, і якщо вам потрібен пристрій зі стандартними функціями без підтвердження власного статусу, то можна сміливо купувати недорогу модель.

Планшети з 2-ядерним процесором

Обрано 148 товарів

  • 2
Показати ще 60 товарів