Планшети з 4-ядерним процесором

Планшети з цієї категорії призначаються не тільки для перегляду відео, сайтів, завантажування ігор, а й для професійного застосування. Сучасні процесори з чотирма ядрами мають відповідати таким принципам:

  • Мати високу продуктивність.
  • Мати максимальну енергоефективність.
  • Бути багатофункціональними.
  • Вартість має відповідати трьом перерахованим вище принципам.

Майже кожна компанія, що продає такі електронні пристрої, має у своєму модельному ряду чотириядерні моделі – найпопулярніший вид серед усіх типів планшетів.

Чому чотириядерні планшети популярніші за інші

Електронні пристрої з чотирма ядрами мають оптимальне співвідношенням ціна/продуктивність. Купуючи такий прилад, ви зможете використовувати його як для звичайного користування, так і для виконання важчих професійних завдань. А вартість на такі прилади не сильно відрізняється, якщо порівняти з 2-ядерними і 3-ядерними аналогами.

Вражає і вибір. Ви можете дібрати як дешевий ґаджет, так і дорогий багатофункціональний якісний пристрій від відомого бренду. Тут немає обмежень за асортиментом, як це спостерігається з одно- і триядерними планшетами.

Порівняльні характеристики основних моделей

Вартість планшета з чотирма ядрами може становити лише 40$. Таку ціну пропонують компанії Bravis, GoClever, Elenberg. Ці пристрої не вирізняються багатофункціональністю, але всі основні характеристики цілком якісні. Розмір екранів планшетів зазвичай становить 7"і має роздільну здатність 1024/600 пікселів. Контрастність на прийнятному рівні, як і кут огляду.

Вбудована пам'ять у планшетах цієї цінової категорії становить 8 ГБ. Але збільшити її можна завдяки наявності слотів для microSD до 32 ГБ. Мінус у тому, що немає GPS-навігації, але функція бездротового інтернету є. Щоправда, відсутність 3G-модуля не дасть змогу користуватися інтернетом на вулиці, а також ви, найімовірніше, не зможете з такого планшета виконувати дзвінки. Тобто ці планшети чудово підійдуть для користування вдома або в кафе.

Дорогі планшети вартістю більш як 300$ володіють достатньою кількістю функцій для професійної діяльності та здійснення дзвінків. Габарити екранів – 12", а роздільна здатність 1920х1080. Дисплеї мають відмінну контрастність і однакову сенсорну чутливість по всій площі. На дешевих моделях по краях екрану часто виникають проблеми з управлінням.

Вражають і обсяги вбудованої пам'яті, яка досягає значень 64 Гб. Із додаткових функцій можна зазначити наявність спеціальних покриттів екрану, на яких не залишається відбитків пальців. На деяких планшетах фірми Toshiba, наприклад Toshiba DynaPad, передбачено застосування пір'яного введення, зокрема для використання рукописного написання тексту і малювання.

Планшети з 4-ядерним процесором

Обрано 1396 товарів

  • 4
Показати ще