Планшети з операційною системою Android 4.x

ОС Android сьогодні є незаперечним лідером на ринку операційних систем. Вона завоювала любов мільйонів користувачів неймовірно швидко, всього лиш за 7 років, та стала найбільш поширеною ОС для планшетних комп'ютерів і мобільних телефонів.

Вона невимоглива й відрізняється здатністю працювати на різних конфігураціях. Це одна з причин, які роблять її зручною для більшості світових виробників, що створюють свої пристрої на базі Android.

Чому користувачі обирають апарати з попередньо встановленою ОС Android 4.х?

Згідно з нещодавніми статистичними даними, пристрої зі встановленою ОС Android займають більш ніж ¾ всього ринку електронних пристроїв. З чим же пов'язана така її популярність?

На перший план виходить гнучкість і сумісність. Android побудований на ядрі Linux, котре має відкритий програмний код. Це дає розробникам необмежені можливості. Система може бути встановлена на будь-якому апараті, що має мінімальний обсяг оперативної пам'яті (256 МБ). Також не вимагає вона й великої потужності процесора.

Така невимогливість до продуктивності й обсягу оперативної пам'яті призвела до того, що пристрої на базі Android часто є цілком доступними для звичайного споживача. І більшість планшетів можна віднести до бюджетного сегменту.

Ще одна перевага цієї оперативки - можливість встановити величезну кількість програм на будь-який смак. Користувач може без проблем завантажити потрібну програму, часто навіть абсолютно безоплатно. Вибір із сотні тисяч варіантів, безсумнівно, вражає. Ви можете здійснити встановлення безпосередньо з вашого планшета або через стаціонарний комп'ютер (завантажити файл .apk і встановити його на апараті).

Останньою перевагою Android користувачі називають інтуїтивно зрозумілий і простий інтерфейс. На головному екрані або в меню планшетного комп'ютера розміщуються всі необхідні програми. Тому доступ до них здійснюється максимально швидко й комфортно.

Планшети з операційною системою Android 4.x

Обрано 94 товари

Показати ще 34 товари